Plugins - Health Check &amp - en to pl translation catalogue (285 entries)

en: The Troubleshooting Mode from the Health Check plugin will be available as a standalone plugin in the future, since the primary Health Check features have been available in WordPress since version 5.2.
pl: Tryb rozwiązywania problemów z wtyczki Kontrola kondycji będzie w przyszłości dostępny jako samodzielna wtyczka, ponieważ podstawowe funkcje Kontroli kondycji są dostępne w WordPressie od wersji 5.2.

en: The additional tools for the Health Check plugin will be available as a standalone plugin in the future, since the primary Health Check features have been available in WordPress since version 5.2.
pl: Dodatkowe narzędzia dla wtyczki Kontrola kondycji będą w przyszłości dostępne jako samodzielna wtyczka, ponieważ podstawowe funkcje Kontroli kondycji są dostępne w WordPressie od wersji 5.2.

note: translators: %s: The date and time the screenshot was taken.
en: Published on %s
pl: Opublikowano w %s

en: Delete screenshot
pl: Usuń zrzut ekranu

en: Copy forum markup
pl: Kopiuj znaczniki forum

en: View screenshot
pl: Zobacz zrzut ekranu

en: You have not taken any screenshots, return here when you have to view them.
pl: Nie zrobiłeś żadnych zrzutów ekranu. Wróć tutaj, gdy będziesz chciał je obejrzeć.

[ctx: Description of the button label]
en: Take Screenshot
pl: Zrób zrzut ekranu

note: translators: %s: The label of the "Take screenshot" button.
en: To take a screenshot for sharing with support users, you may click the %s button, found at the top of every page, and they will be stored securely on your site until you wish to share them.
pl: Aby wykonać zrzut ekranu i udostępnić go użytkownikom pomocy technicznej, kliknij przycisk %s znajdujący się na górze każdej strony. Zrzut ekranu zostanie bezpiecznie zapisany w witrynie do momentu, aż zechcesz go udostępnić.

en: This is a beta-feature, and some inconsistencies in screenshots is to be expected, please keep that, and the fact that your pages may show sensitive information in mind when sharing screenshots.
pl: Jest to funkcja beta i należy się spodziewać pewnych nieścisłości w zrzutach ekranu. Prosimy o wzięcie tego pod uwagę, a także o uwzględnienie faktu, że podczas udostępniania zrzutów ekranu na Państwa stronach mogą być wyświetlane poufne informacje.

en: If you wish to troubleshoot as another user, or as an anonymous site visitor, the <a href="https://wordpress.org/plugins/user-switching/">User Switcher plugin</a> allows for all of this while also being compatible with Troubleshooting Mode.
pl: Jeśli chcesz rozwiązywać problemy jako inny użytkownik lub anonimowy użytkownik witryny, <a href="https://wordpress.org/plugins/user-switching/">wtyczka Przełącznik użytkownika</a> umożliwia to wszystko, a ponadto jest zgodna z trybem rozwiązywania problemów.

en: Your site is using the virtual <code>robots.txt</code> file which is generated by WordPress.
pl: Twoja witryna korzysta z wirtualnego pliku <code>robots.txt</code> generowanego przez WordPress.

en: The <code>robots.txt</code> file tells search engines which directories are allowed to be crawled and which not. WordPress generates a virtual file if there is no physical file. If there is a non-virtual file, the content will be displayed here.
pl: Plik <code>robots.txt</code> informuje wyszukiwarki, które katalogi mogą być indeksowane, a które nie. WordPress generuje plik wirtualny, jeśli nie ma pliku fizycznego. Jeśli istnieje plik niewirtualny, jego treść zostanie wyświetlona w tym miejscu.

en: robots.txt Viewer
pl: Przeglądarka robots.txt

en: The e-mail took a while to send; this may indicate that your server is really busy, or that the sending of emails may be experiencing other unexpected issues. If you experience continued issues, consider reaching out to your hosting provider.
pl: Wysłanie wiadomości e-mail zajęło trochę czasu. Może to oznaczać, że Twój serwer jest bardzo zajęty lub że podczas wysyłania wiadomości e-mail występują inne nieoczekiwane problemy. Jeśli problemy nie ustąpią, rozważ kontakt z dostawcą hostingu.

en: This is an unknown file
pl: To jest nieznany plik

en: Debug log contents
pl: Treść dziennika debugowania

note: translators: %s: The URL to the Debugging in WordPress article.
en: You can read more about the <code>WP_DEBUG_LOG</code> constant, and how to enable it, in the <a href="%s">Debugging in WordPress</a> article.
pl: Więcej informacji na temat stałej <code>WP_DEBUG_LOG</code> i sposobu jej włączania można znaleźć w artykule <a href="%s">Debugowanie w WordPressie</a>.

en: Because the <code>WP_DEBUG_LOG</code> constant is not set to allow logging of errors and warnings, and there is therefore no more details here.
pl: Ponieważ stała <code>WP_DEBUG_LOG</code> nie jest ustawiona tak, aby zezwalać na rejestrowanie błędów i ostrzeżeń, nie ma tu więcej szczegółów.

note: translators: %s: The path to the debug log file.
en: The debug log file found at `%s`, could not be read.
pl: Nie można odczytać pliku dziennika debugowania znalezionego w `%s`.

en: The details below are gathered from your <code>debug.log</code> file, and is displayed because the <code>WP_DEBUG_LOG</code> constant has been set to allow logging of warnings and errors.
pl: Szczegóły podane poniżej pochodzą z pliku <code>debug.log</code> i są wyświetlane, ponieważ stała <code>WP_DEBUG_LOG</code> została ustawiona tak, aby zezwalać na rejestrowanie ostrzeżeń i błędów.

en: Debug logs
pl: Dzienniki debugowania

en: Disable beta features
pl: Wyłącz funkcje beta

en: Enable beta features
pl: Włącz funkcje beta

en: The plugin may contain beta features, which you as the site owner can enable or disable as you wish.
pl: Wtyczka może zawierać funkcje beta, które jako właściciel witryny możesz włączać lub wyłączać według własnego uznania.

en: Beta features
pl: Funkcje beta

en: Take screenshot
pl: Zrób zrzut ekranu

en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

en: Screenshots
pl: Zrzuty ekranu

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: You were attempting to perform an action that requires a security token, which was either not present in your request, or was considered invalid. Please verify that the following action is intentional, or feel free to cancel the action and nothing will change.
pl: Próbowałeś wykonać akcję, która wymaga tokena bezpieczeństwa, który nie był obecny w Twoim żądaniu lub został uznany za nieprawidłowy. Sprawdź, czy następująca akcja jest celowa, lub anuluj akcję, a nic się nie zmieni.

en: Troubleshooting Mode - Security check
pl: Tryb rozwiązywania problemów - kontrola bezpieczeństwa

note: translators: The theme being activated.
en: You were attempting to <strong>change the active theme</strong> to %s while troubleshooting.
pl: Podczas rozwiązywania problemów próbowano <strong>zmienić aktywny motyw</strong> na %s.

note: translators: The plugin being affected.
en: You were attempting to <strong>disable</strong> the %s plugin while troubleshooting.
pl: Próbowano <strong>wyłączyć</strong> wtyczkę %s podczas rozwiązywania problemu.

note: translators: The plugin being affected.
en: You were attempting to <strong>enable</strong> the %s plugin while troubleshooting.
pl: Próbowano <strong>włączyć</strong> wtyczkę %s podczas rozwiązywania problemu.

en: You were attempting to <strong>dismiss all notices</strong>.
pl: Próbowano <strong>odrzucić wszystkie powiadomienia</strong>.

en: You were attempting to <strong>disable Troubleshooting Mode</strong>.
pl: Próbowano <strong>wyłączyć tryb rozwiązywania problemów</strong>.

en: Install the latest classic default theme
pl: Zainstaluj najnowszy klasyczny motyw domyślny

en: Install the latest default theme
pl: Zainstaluj najnowszy domyślny motyw

en: Your site is not using <code>.htaccess</code> to handle permalinks. This means that your .htaccess file is not being used to handle requests, and they are most likely handled directly by your web-server software.
pl: Twoja witryna nie używa <code>.htaccess</code> do obsługi bezpośrednich odnośników. Oznacza to, że Twój plik .htaccess nie jest używany do obsługi żądań i są one najprawdopodobniej obsługiwane bezpośrednio przez oprogramowanie Twojego serwera WWW.

en: Your site is using <code>.htaccess</code> rules to handle permalinks, but no .htaccess file was found. This means that your .htaccess file is not being used to handle requests.
pl: Twoja witryna używa reguł <code>.htaccess</code> do obsługi bezpośrednich odnośników, ale nie znaleziono pliku .htaccess. Oznacza to, że plik .htaccess nie jest używany do obsługi żądań.

en: The <code>.htaccess</code> file tells your server (if supported) how to handle links and file requests. This file usually requires direct server access to view, but if your system supports these files, you can verify its content here.
pl: Plik <code>.htaccess</code> informuje serwer (jeśli jest obsługiwany) o sposobie obsługi odnośników i żądań plików. Do wyświetlenia tego pliku zazwyczaj wymagany jest bezpośredni dostęp do serwera, ale jeśli Twój system obsługuje te pliki, możesz zweryfikować jego treść tutaj.

en: .htaccess Viewer
pl: Przeglądarka .htaccess

en: The plugin itself still offers you the ability to troubleshoot issues with your installation, and various tools associated with this functionality.
pl: Sama wtyczka nadal oferuje możliwość rozwiązywania problemów z instalacją oraz różne narzędzia powiązane z tą funkcjonalnością.

en: Due to this, some functionality has been removed from the plugin, you can find these features in a more recent version of WordPress it self.
pl: Z tego powodu niektóre funkcje zostały usunięte z wtyczki. Funkcje te można znaleźć w nowszej wersji samego WordPressa.

note: translators: %s: The current WordPress version used on this site.
en: You are running an older version of WordPress, version %s. The Site Health features from this plugin were added to version 5.2 of WordPress.
pl: Używasz starszej wersji WordPress, wersji %s. Funkcje Kondycja witryny z tej wtyczki zostały dodane do wersji 5.2 WordPress.

en: WordPress update needed!
pl: Wymagana aktualizacja WordPressa!

en: The Health Check plugin will attempt to disable cache solutions on your site, but if you are using a custom caching solution, you may need to disable it manually when troubleshooting.
pl: Wtyczka Kontroli kondycji podejmie próbę wyłączenia rozwiązań pamięci podręcznej w Twojej witrynie. Jeśli jednak korzystasz z niestandardowego rozwiązania pamięci podręcznej, może być konieczne jego ręczne wyłączenie podczas rozwiązywania problemów.

en: Switch anyway
pl: Przełącz mimo wszystko

note: translators: %s: Plugin name.
en: Force-switch to the %s theme, even though the loopback checks failed.
pl: Wymuś przełączenie na motyw %s, nawet jeśli sprawdzanie pętli zwrotnej się nie powiodło.

en: Disable anyway
pl: Wyłącz mimo wszystko

note: translators: %s: Plugin name.
en: Force-disable the plugin, %s, even though the loopback checks failed.
pl: Wymuś wyłączenie wtyczki %s, nawet jeśli sprawdzanie pętli zwrotnej się nie powiodło.

en: Enable anyway
pl: Włącz mimo wszystko

note: translators: %s: Plugin name.
en: Force-enable the plugin, %s, even though the loopback checks failed.
pl: Wymuś włączenie wtyczki %s, nawet jeśli sprawdzanie pętli zwrotnej się nie powiodło.

en: The slug, or version, is missing from the request.
pl: W żądaniu brakuje uproszczonej nazwy lub wersji.

en: PHP Info
pl: Informacje PHP

en: Database collation
pl: Sortowanie bazy danych

en: Database charset
pl: Zestaw znaków bazy danych

en: Table prefix
pl: Prefiks tabeli

en: Database username
pl: Nazwa użytkownika bazy danych

en: Are pretty permalinks supported?
pl: Czy wspierane są ładne bezpośrednie odnośniki?

en: Max number of files allowed
pl: Maksymalna dozwolona liczba plików

en: Max effective file size
pl: Maksymalny efektywny rozmiar pliku

en: Max size of an uploaded file
pl: Maksymalny rozmiar wysyłanego pliku

en: Max size of post data allowed
pl: Maksymalny dozwolony rozmiar danych wpisu

en: File uploads
pl: Przesyłanie pliku

en: File upload settings
pl: Ustawienia przesyłania pliku

note: translators: %s: wp-content directory name.
en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
pl: Wtyczki upuszczania to pojedyncze pliki znajdujące się w katalogu %s, które zastępują lub rozszerzają funkcje WordPressa w sposób niemożliwy do uzyskania w przypadku tradycyjnych wtyczek.

en: Environment type
pl: Rodzaj środowiska

en: Is this site discouraging search engines?
pl: Czy ta witryna zniechęca wyszukiwarki?

note: translators: %s: WP_ENVIRONMENT_TYPES
en: The %s constant is no longer supported.
pl: Stała %s nie jest już dłużej wspierana.

en: Highest supported PHP
pl: Najwyższy obsługiwany PHP

en: Minimum PHP
pl: Minimalna wersja PHP

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Could not be determined
pl: Nie można ustalić

en: Check plugins
pl: Sprawdź wtyczki

en: The compatibility check will need to send requests to the <a href="https://wptide.org">WPTide</a> project to fetch the test results for each of your plugins.
pl: Sprawdzanie zgodności będzie wymagało wysłania żądań do projektu <a href="https://wptide.org">WPTide</a> w celu pobrania wyników testów dla każdej z Twoich wtyczek.

en: Attempt to identify the compatibility of your plugins before upgrading PHP, note that a compatibility check may not always be accurate, and you may want to contact the plugin author to confirm that things will continue working.
pl: Przed uaktualnieniem PHP spróbuj sprawdzić kompatybilność swoich wtyczek. Pamiętaj, że sprawdzenie kompatybilności nie zawsze jest dokładne. Możesz skontaktować się z autorem wtyczki, aby upewnić się, że wszystko będzie nadal działać.

en: Plugin compatibility
pl: Kompatybilność wtyczki

en: Inactive Themes
pl: Nieaktywne motywy

en: Parent Theme
pl: Motyw nadrzędny

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

note: translators: %s: URL to Site Health Status page.
en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
pl: Ta strona zawiera wszystkie szczegóły dotyczące konfiguracji Twojej witryny WordPress. Informacje o ewentualnych ulepszeniach znajdziesz na stronie <a href="%s">Status kondycji witryny</a>.

note: translators: %d: Amount of hidden themes.
en: Show %d remaining theme | Show %d remaining themes
pl[0]: Pokaż %d pozostały motyw
pl[1]: Pokaż %d pozostałe motywy
pl[2]: Pokaż %d pozostałych motywów

note: translators: %d: Amount of hidden plugins.
en: Show %d remaining plugin | Show %d remaining plugins
pl[0]: Pokaż %d pozostałą wtyczkę
pl[1]: Pokaż %d pozostałe wtyczki
pl[2]: Pokaż %d pozostałych wtyczek

en: When bulk-disabling plugins, a site failure occurred. Because of this the change was automatically reverted.
pl: Podczas masowego wyłączania wtyczek wystąpiła awaria witryny. Z tego powodu zmiana została automatycznie cofnięta.

en: When bulk-enabling plugins, a site failure occurred. Because of this the change was automatically reverted.
pl: Podczas masowego włączania wtyczek wystąpiła awaria witryny. Z tego powodu zmiana została automatycznie cofnięta.

en: When enabling troubleshooting on the selected plugins, a site failure occurred. Because of this the selected plugins were kept disabled while troubleshooting mode started.
pl: Podczas włączania trybu rozwiązywania problemów w wybranych wtyczkach wystąpiła awaria witryny. Z tego powodu wybrane wtyczki pozostały wyłączone podczas uruchamiania trybu rozwiązywania problemów.

en: Extended PHP Information
pl: Rozszerzone informacje PHP

en: The Site Health check requires JavaScript.
pl: Do sprawdzenia Kondycji witryny wymagany jest JavaScript.

en: Secondary menu
pl: Menu drugorzędne

en: Site Health
pl: Stan witryny

en: View extended PHP information
pl: Wyświetl rozszerzone informacje PHP

en: Copied!
pl: Skopiowano!

en: Copy site info to clipboard
pl: Skopiuj informacje o witrynie do schowka

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
pl: Jeśli chcesz wyeksportować przydatną listę wszystkich informacji na tej stronie, możesz użyć poniższego przycisku, aby skopiować ją do schowka. Następnie możesz wkleić ją do pliku tekstowego i zapisać na swoim urządzeniu lub wkleić w korespondencji e-mailowej z inżynierem wsparcia technicznego lub twórcą motywu/wtyczki.

en: Site Health Info
pl: Informacje o kondycji witryny

en: Troubleshooting mode
pl: Tryb rozwiązywania problemów

en: Theme directory location
pl: Lokalizacja katalogu motywu

en: Theme features
pl: Funkcje motywu

en: None
pl: Brak

en: Is SUHOSIN installed?
pl: Czy SUHOSIN jest zainstalowany?

en: PHP version
pl: Wersja PHP

en: Web server
pl: Serwer WWW

en: ImageMagick version string
pl: Oznaczenie wersji ImageMagick

en: ImageMagick version number
pl: Numer wersji ImageMagick

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
pl: Pokazuje, czy WordPress może zapisywać w katalogach, do których potrzebuje dostępu.

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
pl: Ustawienia te zmieniają miejsce i sposób wczytywania elementów WordPressa.

en: Directories and Sizes
pl: Katalogi i rozmiary

[ctx: comment status]
en: Closed
pl: Zamknięte

[ctx: comment status]
en: Open
pl: Otwarte

en: No permalink structure set
pl: Nie ustawiono struktury bezpośrednich odnośników

en: User Language
pl: Język użytkownika

en: Site Language
pl: Język witryny

[ctx: localized PHP upgrade information page]
en: https://wordpress.org/support/update-php/
pl: https://pl.wordpress.org/support/update-php/

en: Error
pl: Błąd

en: Once weekly
pl: Raz w tygodniu

en: Info
pl: Informacje

[ctx: Page title]
en: Site Health
pl: Stan witryny

[ctx: Menu Title]
note: translators: %s: Critical issue counter, if any.
en: Site Health %s
pl: Kondycja witryny %s

[ctx: Issue counter label for the admin menu]
en: Critical issues
pl: Problemy krytyczne

note: translators: %d: The HTTP response code returned.
en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
pl: Żądanie pętli zwrotnej zwróciło nieoczekiwany kod stanu HTTP, %d. Nie udało się określić, czy uniemożliwi to oczekiwane działanie funkcji.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
pl: Żądanie pętli zwrotnej do Twojej witryny nie powiodło się, co oznacza, że ​​funkcje od niego zależne nie działają obecnie zgodnie z oczekiwaniami.

note: translators: %d: The amount of notices that are visible.
en: Notices (%d)
pl: Powiadomienia (%d)

note: translators: %d: The amount of available themes.
en: Available themes (%d)
pl: Dostępne motywy (%d)

note: translators: %d: The amount of available plugins.
en: Available plugins (%d)
pl: Dostępne wtyczki (%d)

en: enabled
pl: włączone

note: translators: %s: The running status of Troubleshooting Mode.
en: Troubleshooting Mode - %s
pl: Tryb rozwiązywania problemów - %s

[ctx: Prefix for inactive themes in troubleshooting mode]
en: Switch to
pl: Przełącz na

[ctx: Prefix for the active theme in troubleshooting mode]
en: Active:
pl: Aktywny:

en: You do not have access to this file.
pl: Nie masz dostępu do tego pliku.

en: (Does not support 64bit values)
pl: (Nie obsługuje wartości 64-bitowych)

en: Unable to determine what web server software is used
pl: Nie można określić, jakie oprogramowanie serwera WWW jest używane

note: translators: %s: The custom message that may be included with the email.
en: Additional message from admin: %s
pl: Dodatkowa wiadomość od administratora: %s

note: translators: %1$s: website name. %2$s: website url. %3$s: The date the message was sent. %4$s: The time the message was sent.
en: Hi! This test message was sent by the Health Check plugin from %1$s (%2$s) on %3$s at %4$s. Since you’re reading this, it obviously works.
pl: Cześć! Ta wiadomość testowa została wysłana przez wtyczkę Kontrola kondycji z %1$s (%2$s) w dniu %3$s o %4$s. Skoro to czytasz, to najwyraźniej działa.

note: Plugin Name of the plugin
en: Health Check & Troubleshooting
pl: Kontrola kondycji i rozwiązywanie problemów

en: You have successfully enabled Troubleshooting Mode, all plugins will appear inactive until you disable Troubleshooting Mode, or log out and back in again.
pl: Pomyślnie włączono tryb rozwiązywania problemów. Wszystkie wtyczki będą nieaktywne do momentu wyłączenia trybu rozwiązywania problemów lub wylogowania się i ponownego zalogowania.

note: translators: %s: The active theme name.
en: Active theme: %s
pl: Aktualny motyw: %s

en: Waiting...
pl: Oczekuję…

en: Switch to this theme
pl: Przełącz na ten motyw

note: translators: %s: Theme name.
en: Switch the active theme to %s
pl: Przełącz aktywny motyw na %s

en: Enable
pl: Włącz

note: translators: %s: Plugin name.
en: Enable the plugin, %s, while troubleshooting.
pl: Włącz wtyczkę, %s, podczas rozwiązywania problemów.

en: Disable
pl: Wyłącz

note: translators: %s: Plugin name.
en: Disable the plugin, %s, while troubleshooting.
pl: Wyłącz wtyczkę %s podczas rozwiązywania problemów.

en: Dismiss notices
pl: Odrzuć powiadomienia

en: Plugin actions, such as activating and deactivating, are not available while in Troubleshooting Mode.
pl: W trybie rozwiązywania problemów nie można wykonywać takich czynności wtyczki, jak jej włączenie i wyłączenie.

en: There are no notices to show.
pl: Brak powiadomień do wyświetlenia.

en: Here you can enable individual plugins or themes, helping you to find out what might be causing strange behaviors on your site. Do note that <strong>any changes you make to settings will be kept</strong> when you disable Troubleshooting Mode.
pl: Tutaj możesz włączyć poszczególne wtyczki lub motywy, co pomoże Ci dowiedzieć się, co może powodować nietypowe zachowania na Twojej stronie. Pamiętaj, że <strong>wszystkie zmiany wprowadzone w ustawieniach zostaną zachowane</strong> po wyłączeniu trybu rozwiązywania problemów.

en: Your site is currently in Troubleshooting Mode. This has <strong>no effect on your site visitors</strong>, they will continue to view your site as usual, but for you it will look as if you had just installed WordPress for the first time.
pl: Twoja witryna znajduje się obecnie w trybie rozwiązywania problemów. Nie ma to <strong>żadnego wpływu na odwiedzających</strong> – będą oni nadal przeglądać witrynę jak zwykle, ale dla Ciebie będzie to wyglądać tak, jakbyś właśnie zainstalował WordPressa po raz pierwszy.

note: Translators: %1$s: The theme slug that was switched to.. %2$s: The force-enable link markup.
en: When switching the active theme to %1$s, a site failure occurred. Because of this we reverted the theme to the one you used previously. %2$s
pl: Podczas zmiany aktywnego motywu na %1$s wystąpiła awaria witryny. Z tego powodu przywróciliśmy motyw, którego używałeś wcześniej. %2$s

note: Translators: %1$s: The plugin slug that was disabled. %2$s: The force-disable link markup.
en: When disabling the plugin, %1$s, a site failure occurred. Because of this the change was automatically reverted. %2$s
pl: Podczas wyłączania wtyczki %1$s wystąpiła awaria witryny. Z tego powodu zmiana została automatycznie cofnięta. %2$s

note: Translators: %1$s: The link-button markup to force enable the plugin. %2$s: The force-enable link markup.
en: When enabling the plugin, %1$s, a site failure occurred. Because of this the change was automatically reverted. %2$s
pl: Podczas włączania wtyczki %1$s wystąpiła awaria witryny. Z tego powodu zmiana została automatycznie cofnięta. %2$s

en: We could not remove the old must-use plugin.
pl: Nie mogliśmy usunąć starej, obowiązkowej wtyczki.

en: Send test mail
pl: Wyślij e-mail testowy

en: Additional message
pl: Dodatkowa wiadomość

note: translators: %s: website url.
en: Health Check – Test Message from %s
pl: Kontrola kondycji – wiadomość testowa z %s

en: One possible reason for this may be that your installation contains translated versions. An easy way to clear this is to reinstall WordPress. Don't worry. This will only affect WordPress' own files, not your themes, plugins or uploaded media.
pl: Jednym z możliwych powodów może być to, że Twoja instalacja zawiera przetłumaczone wersje. Łatwym sposobem na usunięcie tego jest ponowna instalacja WordPressa. Nie martw się. Dotyczy to tylko plików WordPressa, a nie Twoich motywów, wtyczek lub przesłanych multimediów.

note: translators: %s: .htaccess
en: Your %s file contains only core WordPress features.
pl: Twój plik %s zawiera tylko podstawowe funkcje WordPressa.

note: translators: %s: .htaccess
en: Custom rules have been added to your %s file.
pl: Do pliku %s dodano niestandardowe reguły.

en: .htaccess rules
pl: Reguły .htaccess

en: Not available
pl: Niedostępne

note: translators: %s: Latest WordPress version number. translators: %s: Latest plugin version number. translators: %s: Latest theme version number.
en: (Latest version: %s)
pl: (Najnowsza wersja: %s)

note: translators: Prefix for the active theme in a listing.
en: Active:
pl: Aktywny:

en: Themes
pl: Motywy

en: Modified
pl: Zmodyfikowano

en: Original
pl: Oryginał

en: Email
pl: E-mail

en: The Mail Check will invoke the <code>wp_mail()</code> function and check if it succeeds. We will use the E-mail address you have set up, but you can change it below if you like.
pl: Sprawdzenie poczty wywoła funkcję <code>wp_mail()</code> i sprawdzi, czy się powiedzie. Użyjemy skonfigurowanego adresu e-mail, ale możesz go zmienić poniżej, jeśli chcesz.

en: Mail Check
pl: Sprawdzenie poczty

en: Check the Files Integrity
pl: Sprawdzanie integralności plików

en: The File Integrity checks all the core files with the <code>checksums</code> provided by the WordPress API to see if they are intact. If there are changes you will be able to make a Diff between the files hosted on WordPress.org and your installation to see what has been changed.
pl: Integralność plików sprawdza wszystkie pliki podstawowe za pomocą <code>sum kontrolnych</code> dostarczonych przez interfejs API WordPressa, aby sprawdzić, czy nie są zmienione. Jeśli pojawią się zmiany, będzie można pokazać różnicę między plikami witryny a tymi z WordPress.org.

en: File integrity
pl: Integralność pliku

en: cURL version
pl: Wersja cURL

en: It seems there was a problem sending the e-mail.
pl: Wygląda na to, że wystąpił problem z wysyłaniem maila.

en: We have just sent an e-mail using <code>wp_mail()</code> and it seems to work. Please check your inbox and spam folder to see if you received it.
pl: Właśnie wysłaliśmy wiadomość e-mail za pomocą <code>wp_mail()</code> i wygląda, że działa. Proszę sprawdzić swoją skrzynkę odbiorczą i folder spamu, aby sprawdzić, czy wiadomość dotarła.

en: Result from testing without any plugins active and a default theme
pl: Wynik z testów bez włączonych wtyczek i z włączonym domyślnym motywem

en: Reason
pl: Powód

en: File
pl: Plik

en: It appears as if some files may have been modified.
pl: Wygląda na to, że niektóre pliki mogły zostać zmienione.

en: All files passed the check. Everything seems to be ok!
pl: Wszystkie pliki zostały zbadane. Wygląda na to, że wszystko w porządku!

en: File not found
pl: Nie znaleziono pliku

en: (View Diff)
pl: (zobacz różnice)

en: Content changed
pl: Treść została zmieniona

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Disable Troubleshooting Mode
pl: Wyłącz tryb rozwiązywania problemów

en: You don't have any of the default themes installed. A default theme helps you determine if your current theme is causing conflicts.
pl: Nie jest dostępny żaden z domyślnych motywów. Domyślny motyw pomaga określić, czy bieżący motyw powoduje konflikty.

[ctx: Menu, Section and Page Title]
en: Health Check
pl: Kontrola kondycji

note: Translators: %s: Plugin slug.
en: Enable %s
pl: Włącz %s

note: Translators: %s: Plugin slug.
en: Disable %s
pl: Wyłącz %s

en: Manage active plugins
pl: Zarządzaj włączonymi wtyczkami

en: Enable while troubleshooting
pl: Włącz w czasie rozwiązywania problemów

en: Disable while troubleshooting
pl: Wyłącz w czasie rozwiązywania problemów

en: A Troubleshooting Mode menu is added to your admin bar, which will allow you to enable plugins individually, switch back to your current theme, and disable Troubleshooting Mode.
pl: Menu trybu rozwiązywania problemów jest dodawane do paska administratora, co pozwala na indywidualne włączanie wtyczek, przełączanie z powrotem na bieżący motyw oraz na wyłączenie trybu rozwiązywania problemów.

en: By enabling the Troubleshooting Mode, all plugins will appear inactive and your site will switch to the default theme only for you. All other users will see your site as usual.
pl: Po włączeniu trybu rozwiązywania problemów żadna wtyczka nie będą aktywne, a witryna zmieni domyślny motyw tylko dla zalogowanego użytkownika. Wszyscy pozostali zobaczą normalną witrynę.

en: When troubleshooting issues on your site, you are likely to be told to disable all plugins and switch to the default theme.
pl: Podczas rozwiązywania problemów, może okazać się że zostanie wyświetlony komunikat o wyłączeniu wszystkich wtyczek i użyciu domyślnego motywu.

note: translators: %1$d: The HTTP response code. %2$s: The error message returned.
en: Error encountered: (%1$d) %2$s
pl: Wystąpił błąd: (%1$d) %2$s

en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

en: Max input time
pl: Maksymalny czas wejścia

en: Ghostscript version
pl: Wersja Ghostscript

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
pl: Nie można sprawdzić czy zainstalowano Ghostscript

en: GD version
pl: Wersja GD

en: Imagick Resource Limits
pl: Limity zasobów Imagick

en: Active editor
pl: Aktywny edytor

en: Media Handling
pl: Obsługa mediów

en: Troubleshoot
pl: Rozwiązywanie problemów

en: Return to the Dashboard
pl: Powrót do kokpitu

en: We were unable to replace the plugin file required to enable the Troubleshooting Mode.
pl: Nie można było zastąpić wymaganego pliku wtyczki, aby włączyć tryb rozwiązywania problemów.

en: Enable Troubleshooting Mode
pl: Włącz tryb rozwiązywania problemów

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Troubleshooting Mode
pl: Tryb rozwiązywania problemów

en: Please note, that due to how Must Use plugins work, any such plugin will not be disabled for the troubleshooting session.
pl: Proszę pamiętać, że ze względu na sposób użycia MU wtyczek, nie zostaną one wyłączone podczas pracy w trybie rozwiązywania problemów.

en: Understandably, you do not wish to do so as it may affect your site visitors, leaving them with lost functionality.
pl: Zrozumiałe, że nie chcesz tego robić, ponieważ może to wpłynąć na użytkowników witryny, pozostawiając braki w funkcjonalność.

en: We were unable to copy the plugin file required to enable the Troubleshooting Mode.
pl: Nie można było skopiować pliku wtyczki wymaganego do włączenia trybu rozwiązywania problemów.

en: We were unable to create the mu-plugins directory.
pl: Nie można było stworzyć katalogu mu-plugins.

en: Troubleshooting
pl: Rozwiązywanie problemów

en: The loopback request to your site completed successfully.
pl: Zapytanie zwrotne do witryny zostało ukończone poprawnie.

note: translators: %s: Plugin version number. translators: %s: Theme version number.
en: Version %s
pl: Wersja %s

note: translators: %s: Plugin author name. translators: %s: Theme author name.
en: By %s
pl: Autor: %s

en: No version or author information is available.
pl: Brak informacji o wersji i autorze.

en: (Supports 64bit values)
pl: (Wspiera wartości 64 bitowe)

note: Author of the plugin
en: The WordPress.org community
pl: Społeczność WordPress.org

note: Description of the plugin
en: Checks the health of your WordPress install.
pl: Sprawdza kondycję instalacji WordPress.

note: Plugin URI of the plugin Author URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/health-check/
pl: https://pl.wordpress.org/plugins/health-check/

en: Some scenarios require you to look up more detailed server configurations than what is normally required. The PHP Info page allows you to view all available configuration options for your PHP setup. Please be advised that WordPress does not guarantee that any information shown on that page may not be considered sensitive.
pl: Niektóre scenariusze wymagają wyszukania bardziej szczegółowych konfiguracji serwera niż jest to zazwyczaj wymagane. Strona PHP Info umożliwia wyświetlenie wszystkich dostępnych opcji konfiguracji PHP. Należy pamiętać, że WordPress nie gwarantuje, że informacje wyświetlane na tej stronie nie będą uznawane za poufne.

en: The phpinfo() function has been disabled by your host. Please contact the host if you need more information about your setup.
pl: Funkcja phpinfo() została wyłączona w hostingu. Skontaktuj się z hostingodawcą, jeśli potrzebujesz więcej informacji o konfiguracji.

en: Parent theme
pl: Motyw nadrzędny

en: Author website
pl: Witryna internetowa autora

en: Author
pl: Autor

en: Name
pl: Nazwa

note: translators: 1: Plugin version number. 2: Plugin author name. translators: 1: Theme version number. 2: Theme author name.
en: Version %1$s by %2$s
pl: Wersja %1$s przez %2$s

en: Database host
pl: Host bazy danych

en: Client version
pl: Wersja klienta

en: Server version
pl: Wersja serwera

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Is the Imagick library available?
pl: Czy biblioteka Imagick jest dostępna?

en: PHP post max size
pl: Maksymalny rozmiar wpisu PHP

en: Upload max filesize
pl: Maksymalny rozmiar pliku do przesłania

en: PHP memory limit
pl: Limit pamięci PHP

en: PHP time limit
pl: Limit czasu wykonania PHP

en: PHP max input variables
pl: Maksymalna liczba zmiennych wejściowych PHP

note: translators: %s: ini_get()
en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
pl: Nie można określić niektórych ustawień, ponieważ funkcja %s została wyłączona.

en: Server settings
pl: Ustawienia serwera

en: Unable to determine PHP SAPI
pl: Nie można określić PHP SAPI

en: Unable to determine PHP version
pl: Nie udało się ustalić wersji PHP

en: Unable to determine server architecture
pl: Nie można określić architektury serwera

en: Server architecture
pl: Architektura serwera

note: translators: 1: The IP address WordPress.org resolves to. 2: The error returned by the lookup.
en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
pl: Nie można uzyskać dostępu do WordPress.org %1$s: %2$s

en: WordPress.org is reachable
pl: Jest dostęp do WordPress.org

en: Communication with WordPress.org
pl: Komunikacja z WordPress.org

en: Network count
pl: Liczba sieci

en: Site count
pl: Liczba witryn

en: User count
pl: Liczba użytkowników

en: The must use plugins directory
pl: Katalog wtyczek, których należy używać

en: The themes directory
pl: Katalog motywów

en: The plugins directory
pl: Katalog wtyczek

en: The uploads directory
pl: Katalog przesłanych plików

en: The wp-content directory
pl: Katalog wp-content

en: Not writable
pl: Brak uprawnień do zapisu

en: Writable
pl: Zapisywalne

en: The main WordPress directory
pl: Główny katalog WordPressa

en: Filesystem Permissions
pl: Uprawnienia systemu plików

en: Disabled
pl: Wyłączono

en: Enabled
pl: Włączono

en: Undefined
pl: Niezdefiniowane

en: WordPress Constants
pl: Stałe WordPressa

en: Database
pl: Baza danych

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
pl: Poniższe opcje dotyczą konfiguracji Twojego serwera. Jeśli konieczne będą zmiany, możesz potrzebować pomocy swojego dostawcy hostingu.

en: Server
pl: Serwer

en: Inactive Plugins
pl: Wtyczki wyłączone

en: Active Plugins
pl: Wtyczki włączone

en: Must Use Plugins
pl: Wtyczki, które należy użyć

en: Active Theme
pl: Aktywny motyw

en: Drop-ins
pl: Upuszczanie

en: Is this a multisite?
pl: Czy to jest wielowitrynowa?

en: Default comment status
pl: Domyślny status komentarzy

en: Can anyone register on this site?
pl: Czy każdy może zarejestrować się na tej witrynie?

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: Is this site using HTTPS?
pl: Czy ta witryna używa protokołu HTTPS?

en: Permalink structure
pl: Struktura bezpośredniego odnośnika

en: Site URL
pl: Adres URL witryny

en: Home URL
pl: Adres URL strony głównej

en: Version
pl: Wersja
